V soboto, 23. septembra 2023 bomo imeli na naši šoli za vse učence od 1. do 9.r delovno soboto. Zaradi napovedanega slabega vremena smo se odločili, da izpeljemo pouk po petkovem šolskem urniku. Pouk bo potekal pet šolskih ur, vsi šolski avtobusi pa odpeljejo od 12.00 uri. Na ta dan bomo organizirali šolsko malico, ne bomo pa organizirali šolskih kosil in podaljšanega bivanja. Jutranje varstvo za učence razredne stopnje bo normalno organizirano. Z delovno soboto bomo dodelali petek, 9.2.2024. Koledar praznikov za leto 2024 predvideva obeležitev slovenskega kulturnega praznika v četrtek, 8. februarja. Z dodelanim petkom, bomo tako strnili dva pouka prosta dneva četrtek, 8. februar in petek, 9. februar 2024.