​V preteklem tednu so potekale tri pomembne seje organov zavoda OŠ Cerkno, ki so obravnavali in potrdili temeljni dokument za letošnje šolsko leto, to je Letni delovni načrt 2023/2024. V torek, 26. septembra je programske smernice za letošnje šolsko leto obravnaval Svet staršev OŠ Cerkno, ki ga sestavlja 19 predstavnikov staršev in mu v šol.letu 2023/2024 predseduje ga. Tea Čemažar. V sredo, 27. septembra je prvo letošnjo sejo imel tudi Svet staršev vrtca, ki ga sestavlja 10 predstavnikov staršev in mu v šol. letu 2023/2024 predseduje ga. Manca Cvek. Končno potrditev letnemu delovnemu načrtu pa je na 6. redni seji, 28. septembra dal Svet zavoda OŠ Cerkno, ki ga sestavlja 11 predstavnikov, predseduje pa mu g. Marko Bevk. Starši so izvolili tudi predstavnici v komisijo za šolsko prehrano, to bosta za šolo ga. Maja Bevk in za vrtec ga. Tjaša Jurman. Starši se lahko z različnimi vprašanji povezanimi s prehrano, obrnete na obe predstavnici, ki bosta prenesli informacije v obravnavo na komisijo za šolsko prehrano (elektronska naslova: Maja Bevk; maja100@gmail.com, Tjaša Jurman; tjasa.jurman@gmail.com). Izvolili so tudi predstavnika staršev v komisijo za oblikovanje vzgojnega načrta OŠ Cerkno in to bo g. Tomaž Mlakar. Po mnogih letih pa bodo starši OŠ Cerkno imeli svojega predstavnika tudi v regijskem aktivu sveta staršev, ki pokriva severnoprimorske osnovne šole. Zastopal jih bo g. Jaka Trček.

Povezave do:
Letni delovni načrt OŠ Cerkno za šol. leto 2023/2024