Spoštovani učenci in starši!

Čeprav se šolsko leto še ni izteklo, na šoli že potekajo priprave na novo šolsko leto. Nekaj novosti je v povezavi z izposojo učbenikov.

Letos namreč ukinjamo naročilnico za prejem učnega gradiva iz učbeniškega sklada, kljub temu pa bo Osnovna šola Cerkno, tako kot doslej, omogočala vsem učencem prejem vseh potrebnih učnih  gradiv.

Kompleta delovnih zvezkov, ki ga prejmejo učenci prve triade, ob zaključku šolskega leta ni potrebno vračati.

Seveda pa je potrebno vrniti vse učbenike. Tukaj vas moramo opozoriti tudi na to, da v primeru da učbenik ni vrnjen, oziroma je poškodovan do te mere, da ga ni mogoče več uporabljati, vam moramo zaračunati polno vrednost novega učbenika.

Seznam učbenikov, ki jih bo za novo šolsko leto 2023/24 vaš otrok prejel v šoli, si lahko pogledate na spodnjih povezavah.

SEZNAM GRADIV ZA ŠOLSKO LETO 2023/24 – OŠ CERKNO

SEZNAM GRADIV ZA ŠOLSKO LETO 2023/24 – POŠ ŠEBRELJE