V petek, 8. marca smo po krajšem premoru zopet izvedli tekme za vse starostne skupine. Najprej so bile na vrsti punce in mlajši dečki, ki so se medseboj pomerili po sistemu ŠKL. Pod vodstvom Aleša Makuca so se borili zeleni, pod vodstvom Marka Zrimška pa modri. 1/4 je bila napeta, žal brez poškodb ni šlo. Varovanke Marka Zrimška so vodile vse od začetka in 1/4 zaključile s 14:6. Na vrsti so bili fantje. Veliko je bilo podaj, držali so obrambo in modri so četrtino zaključili 20:14. Ognjevite punce so 3/4 začele napadalno in zaključile izenačeno z rezultatom 32:32. Tekma se je zaključila z rezultatom 41:32 za modre. Nismo dolgo čakali in začela se je druga tekma, starejši dečki so se medseboj pomerili v ekipi zelenih, ki jih je vodil Marko Zrimšek in belih pod vodstvom Aleša Makuca. 1/4 se je zaključila v prid zelenih z rezultatom 15:28. V drugi četrtini so se beli pribljižali zelenim, polčas se je končal z rezultatom 29:38. 3/4 je bila zelo napeta, koši so padali in rezultat je bil 48:52. Tekmo so zeleni končali z zmago, rezultat je bil 61:74.

(Skupno število obiskov 143, 1 obiskov danes)