Osnovna šola Cerkno tudi letos ob podpori podjeta ETA d.o.o. Cerkno v času poletnih počitnic organizira brezplačno počitniško varstvo otrok s programom učno-vzgojnih aktivnosti. Aktivnosti bomo izpeljali v dveh delih, od 29. junija do 17. julija in od 17. do 28. avgusta 2020. Program bomo izvajali od ponedeljka do petka od 6.00 do 15.00 ure v prostorih osnovne šole. Z doplačilom bo poskrbljeno za dopoldansko malico in kosilo. Cena malice znaša 0,80 evra, cena kosila pa 2,40 evra. Če želite vašega otroka prijaviti na počitniško varstvo vas prosimo, da izpolnite spodnjo prijavnico in jo najkasneje do torka, 23. 6. oddate razrednikom. Trenutno zbiramo prijave za prvi del počitniškega varstva (junij, julij), proti koncu meseca julija pa vas bomo zainteresirane starše in učence pozvali k oddaji prijavnice tudi za mesec avgust. Vse informacije vam bomo posredovali preko šolske spletne strani. Več informacij lahko dobite tudi na elektronskem naslovu: info@os-cerkno.si.

Prijavnica POČITNIŠKO VARSTVO 2020