December je čas, ko na naši šoli izpeljemo tradicionalno inkluzivno srečanje z našimi prijatelji iz oddelkov posebnega programa vzgoje in izobraževanja Osnovne šole Idrija, Varstveno-delovnega centra Idrija ter Doma upokojencev Idrija-enota Marof. Letos smo se družili in ustvarjali že trinajstič. Simpatično, prednovoletno druženje je bilo tudi letos v znamenju ustvarjanja različnih novoletnih izdelkov, okraskov, voščilnic…, ki nam bodo vsem skupaj še dodatno polepšali prednovoletni čas. Letošnje srečanje, so v uvodu s kulturnim programom popestrili učenci razredne stopnje, izvedba zanimivih in domiselnih delavnic pa je bila letos zaupana učencem in učiteljem celotne šole. Nepozabno druženje, ki je bilo polno smeha, veselja, petja in tudi plesa, nam bo vsem skupaj ostalo v zelo lepem spominu. Takšna druženja v vseh nas pustijo nepozaben občutek in nas opomnijo, kako pomembna so v življenju tista drobna, a iskrena sporočila, ki napolnijo naša srca.

(Skupno število obiskov 247, 1 obiskov danes)
Dostopnost