Danes, dne 27. 6. 2022, smo se učenci, ki letos obiskujemo počitniško varstvo odpravili na pohod. Naša pot se je začela v šoli, kjer sta se nam pridružila Ivana in Ivan Rupnik, člana Planinskega društva Cerkno. Prijazno in varno sta nas peljala po poti skozi Čelo do Klavžarjeve ravni in nazaj v šolo. Za to bi se jima radi iskreno zahvalili. Ker smo proti koncu najhujše klančine že skoraj vsi omagali, smo se vstavili na kratkem premoru pri čebelarju Teodorju. Ta nam je zaupal kar nekaj novih zanimivostih o čebelah, nam od znotraj pokazal čebelnjak in nas po vrh vsega pogostil še z najbolj slastnim medom, ki smo ga kdaj poizkusili. Dobili smo toliko moči, da smo nazaj lahko prišli brez težav. Ob vrnitvi smo se še malo ohladili, risali, igrali različne igre, gledali risanke in žogali. Imeli smo se super.

Odzivi učencev:

Všeč mi je bilo, da smo lahko poizkusili med. (Karla)

Predvsem mi je bilo lepo, da smo se lahko družili, zabavali in videli čebele. (Nastja)

Zanimivo mi je bilo, da nam je čebelar povedal vse o tem, kako nastane med. (Taja)

Všeč nama je bil pohod in čebele. (Marija in Lejla)

Hvala Ivani, Ivanu in Teodorju za lep pričetek Počitniškega varstva 2022!