​V preteklih dneh so učenci, ki obiskujejo izbirni predmet vzgoja za medije – radio pod mentorstvom učiteljice Mojce Mavri, pripravili nekaj zanimivih zvočnih prispevkov o različnih aktivnostih, v katere so bili vključeni naši učenci v mesecu oktobru. Sedmošolca Ambrož Trpin in Mark Serjun sta pripravila prispevek o udeležbi naših orientacistov na državnem tekmovanju, ki je oktobra potekalo v Ljubljani v Mostecu. K pogovoru sta povabila Julijo Bizjak, Niko Eržen, Anžeta Obida in Miheja Prezlja.

 

V mesecu oktobru smo izpeljali tudi dve šoli v naravi. Osmošolci so med 2. in 6.oktobrom obiskali CŠOD Peca. Svoje vtise so nam zaupali učenci Tobija Mavri, Robi Mlakar, Ajda Škvarča, Tajda Lahajnar in Eva Golja.

 

Petošolci pa so med 16. in 20. oktobrom obiskali CŠOD Kranjska Gora. Nekaj vtisov so posredovali učenci Mimi Šturm, Maja Platiše, Uršula Tušar, Mitja Zatler in Denis Peternelj.

 

Vabimo k poslušanju.

(Skupno število obiskov 199, 1 obiskov danes)
Dostopnost