V šolskem letu 2020/2021 razpisujemo nabor NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV (za učence 2. triade) in IZBIRNIH PREDMETOV (za učence 3. triade). Glede na to, da druga polovica šolskega leta poteka po prilagojenem načinu dela, smo se odločili, da informacije o izbranih neobveznih izbirnih predmetih in izbirnih predmetih za šolsko leto 2020/2021 zberemo s pomočjo elektronskega obrazca. Naprošamo vas, da si učenci bodoče druge in tretje triade (skupaj s starši) pregledate ponujene možnosti, natančno izpolnite elektronski obrazec. Za dostop do vnosnega obrazca ali predstavitev učnih predmetov kliknite na spodnje povezave in sledite navodilom.

Informacije nam prosimo posredujte najkasneje do petka, 15. maja 2020. Na podlagi zbranih podatkov bomo pripravili izbirna soglasja in vam jih posredovali v podpis po klasični pošti.

(Skupno število obiskov 1.057, 1 obiskov danes)