V tednu od 19. do 23. oktobra bo pouk na naši šoli potekal v spremenjeni obliki. Za učence od 1. do 5. razreda bo pouk, tako kot do sedaj, potekal v šoli. Pri izvedbi pouka ne predvidevamo sprememb in bo potekal po ustaljenem urniku. Po ustaljenih pravilih bomo izvajali tudi jutranje varstvo in podaljšano bivanje. Šolski avtobusi bodo vozili po nespremenjenih voznih redih. V skladu s priporočili NIJZ bomo v zelo omejenem obsegu izvajali tudi nekatere interesne dejavnosti.
Za učence od 6. do 9. razreda pa bo pouk potekal na daljavo. Vsa potrebna navodila za delo v Teamsih ste učenci že prejeli, dobite pa jih tudi s klikom na povezavo. Nekaj dodatnih navodil vam bomo posredovali preko spletne strani tudi v prihodnjih dneh. Za učence od 6. do 9. razreda do nadaljnjega interesnih dejavnosti v popoldanskem času v šolskih prostorih ne bomo izvajali (karate, plesne delavnice, košarka, ŠRTV…).

(Skupno število obiskov 299, 1 obiskov danes)
Dostopnost