Spoštovani starši.

Z oktobrom na naši šoli ponovno uvajamo »črto« samostojnosti. Ta je namenjena otrokom in tudi Vam, staršem. Ob prihodu v šolo na vhodu objemite otroka in mu zaželite lep dan, OD VHODA NAPREJ VAŠ OTROK ZMORE SAM. Dajte tudi vi otroku vedeti, da zaupate vanj in ga spodbujajte, da postane samostojen.

V času OPB bodo odhodi domov za 1. razred možni ob:
– 14.00 uri,
– 14.30 uri,
– 15.00 uri.

Pred 14.00 in po 15.00 uri je odhod možen po predhodno dogovorjeni uri.

Pozivamo vas, da po otroka prihajate točno, ker bodo vrata v času izvajanja OPB ostala zaklenjena. Izjema so le nepredvidljivi dogodki (razmere na cestah, nujna stanja …).

Učenci od 2. do 5. razreda lahko odhajajo kadarkoli po predhodno dogovorjenem času odhoda. Ob dogovorjeni uri počakajo v avli šole in ob vašem prihodu zapustijo šolo. Tako bo otrok tudi v primeru, da pridete kasneje, lahko počakal na varnem in ostal vključen v OPB do vašega prihoda.

Šola naj (p)ostane otrokov prostor, kjer ima toliko svobode in toliko varnosti, da lahko zraste v odgovornega in samostojnega posameznika.

Hvala za razumevanje.

(Skupno število obiskov 293, 1 obiskov danes)
Dostopnost