Poletne počitnice se počasi prevešajo v drugi del in ekipa počitniškega varstva je v teh dneh že v pripravah na izvedbo letošnjega drugega dela počitniškega varstva. To se bo v organizaciji OŠ Cerkno in pod pokroviteljstvom ETE Cerkno odvilo v času od 16. 8. (torek) do 26. 8. (petek), vsak dan od 6-ih do 14-ih. Otrokom bomo tudi tokrat ponudili pisano paleto različnih dejavnosti in aktivnosti, še posebej pa bi vas radi opozorili na dan plavanja, ki se bo odvil z našim športnim učiteljem, v sredo, 17. 8., v bazenu v Cerknem. Prosimo, naj imajo otroci ta dan s sabo vso potrebno plavalno opremo (kopalke, brisača, plavalna kapa), da bomo lahko dejavnost izvedli nemoteno. V petek, 26. 8., pa načrtujemo odhod v Idrijo, ki bo ob 8.00, prihod nazaj pa približno ob 12.45. Vse potrebne informacije boste starši prijavljenih otrok prejeli na elektronske naslove, na voljo pa bodo tudi na spletni strani OŠ Cerkno.

Hvala za zaupanje. Lepo poletje vam še naprej želimo.
Ekipa počitniškega varstva