S pričetkom šolskega leta 2020/2021 začenjamo tudi z organizacijo srečanj staršev in učiteljev:

Govorilne ure bodo potekale po individualnem dogovoru z razrednikom vsak drugi torek v mesecu. Za termin pogovora se razrednik in starš dogovorita preko elektronske pošte, enako velja za predmetno stopnjo, starši se preko razrednika dogovorite tudi za pogovor z drugimi predmetnimi učitelji. Pogovor pa se do nadaljnjega, glede na priporočila NIJZ, izvaja po telefonu.

PRVI RODITELJSKI SESTANEK v mesecu septembru je namenjen predstavitvi dela razreda v novem šolskem letu, pravilnikov, šolskega oziroma hišnega reda, predmetnikov in sistema ocenjevanja pri posameznih predmetih ter imenovanju predstavnikov v Svet staršev. V 6. razredu zdravstveni delavci seznanijo starše o možnosti cepljenja deklic proti humanemu papiloma virusi (HPV), v 5. razredu pa bo potekala predstavitev dela v šoli v naravi, odhod v CŠOD Fara med 12. in 16. oktobrom.

Roditeljski sestanki se bodo izvajali v večnamenskem prostoru po posameznih oddelkih. Starši bodo v šolo vstopali skozi glavni vhod, kjer si bodo nadeli masko in razkužili roke, izstopali bodo skozi vrata v jedilnici, v kolikor se bo za njimi izpeljal še en roditeljski sestanek. V kolikor maske starš ne bo imel s seboj, jo bo zagotovila šola. Sedežni red bo upošteval razdaljo med starši. Roditeljski bo potekal 45 min, 15 min do naslednjega sestanka se nameni razkuževanju sedežev. Razredniki morajo voditi natančno evidenco prisotnosti staršev.

8. sep. 9. sep. 10. sep. 14. sep. 15. sep. 16. sep. 17. sep.

17.00

15.30

Vrtec

17.00