Pred nami je novo šolsko leto, za katero seveda upamo, da bo sčasoma postalo bolj naklonjeno tudi petju in uricam pri pevskem zboru.

Da bo pesem čim bolj brezskrbno zazvenela v glasbeni učilnici, bomo seveda poskrbeli za vsa pravila zdravega petja ter ob upoštevanju priporočil medsebojne razdalje, prezračevanja prostora in primerno velikih skupin.

V nadaljevanju si oglejte urnike posameznih otroških pevskih zborov:

Otroški pevski zbor »Studenčki« (pevke in pevci 1. razredov) – petek, 5. šolska ura

Otroški pevski zbor »Potočki« (pevke in pevci 2. in 3. razredov) – ponedeljek, 6. šolska ura

Otroški pevski zbor »Brzice« (pevke in pevci 4. in 5. razredov) – torek, 6. šolska ura

Učenke in učenci RS boste na prvi šolski dan pri razrednih urah prejeli obvestila, preko katerih se boste vpisali k izbranemu pevskemu zboru.

Pevke in pevci mladinskega pevskega zbora obvestilom o vajah že lahko sledite v Teamsih, v ekipi MPZ »Valovi«.

Naj nas pesmice povežejo in obarvajo prihajajoče šolske dni.