S prihodnjih šolskim letom 2020/2021 se v prostorih OŠ Cerkno odpira 10. oddelek vrtca. Ko so bile pred dnevi sprejete in potrjene vse potrebne formalnosti na organih ustanovitelja in zavoda, so stekla potrebna sanacijska dela. V prvi fazi se bomo lotili temeljite prenove sanitarij v zidani stavbi vrtca in šoli. V šolskih prostorih bodo sanitarije prilagojene tako osnovnošolskim, kakor tudi predšolskim otrokom. V drugi fazi bo sledila namestitev pregradne stene in vhodnih vrat, ki bodo ločevale delovni okolji obeh vzgojno-izobraževalnih programov ter vsa potrebna slikopleskarska dela. Po 20. avgustu je planirana namestitev vse potrebne opreme (omar, mizic, stolčkov, igralnih kotičkov, garderob…) in seveda generalno čiščenje prostorov. S 1. septembrom bo tako skupina predšolskih otrok iz našega vrtca in njihove vzgojiteljice, vstopile v prenovljene prostore.

 

 

(Skupno število obiskov 373, 1 obiskov danes)
Dostopnost