Mesec december smo si prvošolci polepšali in popestrili z različnimi dejavnostmi in dogodki. Pridno in hitro smo opravili šolske naloge, tako da nam je ostalo precej časa tudi za praznične aktivnosti. Okrasili smo razred in pripravili pravljični stol, kjer smo prebirali in pripovedovali zimske pravljice. Naredili smo papirnate škorenjčke in vanje vstavili različne naloge, za vsak dan v mesecu decembru. S svojim obiskom nas je razveselil dedek Mraz, skupaj smo prepevali in se poveselili. Preizkusili smo se na poligonu in plezalni steni ter opravili preizkus Božičkovega pomočnika. Ogledali smo si dve gledališki predstavi, Mojca Pokrajculja in Ledeno kraljestvo. Tudi sami smo se preizkusili kot igralci in pripravili gledališko predstavo Kje je kapica? Zaigrali smo jo našim šolskim sosedom, skupaj smo poklepetali in zaplesali. Poskrbeli smo tudi za naše brbončice, postali smo slaščičarji in si naredili čokoladni fondi.

Z lepimi željami smo se poslovili in odšli na zaslužene počitnice. Vsem želimo srečno, zdravo in nasmejano novo leto.

(Skupno število obiskov 226, 1 obiskov danes)
Dostopnost