​Za učence 6. in 9. razredov bo v dopoldanskem času ob prisotnosti učitelja omogočen vpogled v ovrednotene preizkuse nacionalnega preverjanja znanja.

Z vpogledi za devetošolce bomo začeli v ponedeljek, 3. 6., do srede, 5. 6., (razpored bo objavljen na šolski oglasni deski).

Šestošolci bodo imeli možnost vpogleda med 7. in 11. junijem.

Učenci za dostop do vpogleda NPZ potrebujejo EMŠO in ŠIFRO, ki so jo prejeli prvi dan nacionalnega preverjanja znanja.

Vpogled v NPZ bo na šoli omogočen tudi za starše, in sicer za 9. razred v torek, 4. junija, od 13.00 do 15.00 v računalniški učilnici, predhodno pa si rešene teste otrok in uradne rešitve NPZ z geslom in EMŠO-m lahko ogledate tudi doma.

Starši učencev 6. razreda pa boste imeli možnost vpogleda v ponedeljek, 10. junija, od 13.00 do 15.00 prav tako v računalniški učilnici, predhodno pa si rešene teste otrok in uradne rešitve NPZ z geslom in EMŠO-m lahko ogledate tudi doma.

Na vpogled se morate predhodno NAJAVITI na elektronski naslov pri svetovalni delavki Petri Mramor: petra.mramor@oscerkno.si .