En petek, dve tekmi, dve telovadnici in dve zmagi. V petek 17. novembra 2023 smo najprej lahko v telovadnici OŠ Cerkno navijali za mlajše dečke, ki so se pomerili proti vrstnikom iz KK Hidria. Pravijo slab začetek, dober konec. In res je tako. Na začetku so bili naši najmlajši, pod vodstvom Dejana Sedeja, še nekoliko negotovi. Žoga ni in ni hotela v koš. Nasprotniki, pod vodstvom Saša Kavčiča, so prvo četrtino zaključili z 8:14. Potem pa so se naši fanti ogreli, dobili elan in žoge so letele v koš za med. Med navijači, ki so dali še dodatno spodbudo našim najmlajšim, so izstopale punce iz KK ETA Cerkno. Navijale so glasne in močno in s tem spodbudile naše fante, da so se v drugi četrtini bolj približali nasprotni ekipi. Druga četrtina se je zaključila z 22:27 za gostujočo ekipo. Od tukaj pa je šlo pa samo navzgor. Punce so navijale, fantje so se borili. Tretja četrtina se je zaključila v prid gostujoče ekipe in sicer 35:37. Zadnja četrtina je bila napeta, glasno navijanje s tribun, spodbude trenerjev in zmaga je bila naša. Fantje iz KK ETA Cerkno so premagali fante iz KK Hidria z rezultatom 53:47. Hvala vsem glasnim navijačem za pomoč pri zmagi, tudi v prihodnje si želimo vaše podpore.
Tekma starejših fantov se je pričela ob 18:00 v idrijski Modri dvorani. Fantje, pod vodstvom Aleša Makuca, so se pomerili proti ekipi KK Hidria. Naši fantje so celo tekmo dominirali, zato si je trener lahko privoščil več menjav in posledično dal veliko prednosti pri igri vsem, predvsem pa mlajšim igralcem. Naši fantje so na koncu zmagali z rezultatom 39:83. Ta petek so se vsi naši fantje izkazali, prav tako punce z navijanjem, predvsem pa so vsi pokazali kako pomemben je ekipni duh. Komaj čakamo naslednje tekme in iskrene čestitke vsem.

(Skupno število obiskov 184, 1 obiskov danes)