Ob koncu prvega ocenjevalnega obdobja smo, tako kot vsako leto, zaključili s Projektom branje v 3. razredu. Kar nekaj naših učencev si je zaslužilo pohvale za redno prinašanje bralnega dnevnika, za največji napredek pri branju in seveda tudi za najboljše branje.  S Projektom branje smo zaključili s simboličnim darilcem za vse – zaključnim bralnim dnevnikom, ki prinaša cel kup zanimivega branja. Kljub vsemu pa smo skupaj  ugotovili, da naše branje še ni tako dobro kot smo si za cilj zadali začetek leta. Zato bomo s treningom branja nadaljevali tudi v drugem ocenjevalnem obdobju, le da bo v nekoliko spremenjeni obliki.

Takoj po zimskih počitnicah pa s Projektom branje začnemo v 2. razredu. Prijetno branje vsem!

Kdor bere knjige, živi tisoč življenj. Tisti, ki ne bere, živi le eno.

George R. R. Martin

(Skupno število obiskov 118, 1 obiskov danes)
Dostopnost