NAJNOVEJŠE OBJAVE

Poklon dogodku v Planini

Poklon dogodku v Planini

V četrtek, 1. decembra smo tudi letos sodelovali v krajši svečanosti pred »staro Bridnkovo« hišo v Planini pri Čeplezu, v kateri je od novembra 1944 do aprila 1945 delovalo vodstvo mornariškega odreda IX. korpusa, na kar spominja leta 1996 nameščena spominska plošča....

več...
Prva tekma v okviru cekljanske košarkarske lige

Prva tekma v okviru cekljanske košarkarske lige

v petek, 25. novembra je bila izpeljana prva tekma v okviru cerkljanske košarkarske lige. Bele je vodil Dejan Sedej in Zelene Maks Udir. Prva četrtina je bila že takoj na začetku bolj naklonjena Zelenim. Zaključila pa se je s prostimi meti za Bele, a kljub temu so...

več...
OBISK PODJETJA MARMOR HOTAVLJE

OBISK PODJETJA MARMOR HOTAVLJE

​Jesenski čas v devetem razredu vsako leto namenimo spoznavanju različnih poklicev ter srednjih šol. S tem namenom smo se devetošolci in nekaj osmošolcev v četrtek, 24.11.2022, odpravili na obisk v podjetje Marmor Hotavlje, kjer so nas zelo prijazno sprejeli. Ga....

več...
NORICE

NORICE

Obveščamo vas, da so se v vrtcu pojavili primeri Noric. Doba inkubacije (čas od okužbe do pojava mehurčkov) traja najpogosteje 14 do 16 dni. Najdaljše trajanje inkubacije je 30 dni. Bolezen je bolj nevarna za nosečnice, saj okužba pomeni veliko nevarnost za nerojenega...

več...
SLOVENSKI TRADICIONALNI ZAJTRK 2022

SLOVENSKI TRADICIONALNI ZAJTRK 2022

Slovenski tradicionalni zajtrk 2022 Tudi letos smo na naši šoli obeležili dan slovenske hrane. Potrudili smo se, da smo za zajtrk ponudili otrokom vsa živila, ki so bila pridelana pri lokalnih kmetih. Prostor pod jedilnico smo skupaj s petimi in šestimi razredi...

več...
Košarkarji na koncu prekrati za koš

Košarkarji na koncu prekrati za koš

V sredo, 9. novembra 2022 je potekala košarkarska tekma med učenci KK Hidria in KK ETA Cerkno. Tekmo so odigrali učenci zadnje triade, katero je ekipa naših starejših učenev žal na koncu nesrečno izgubila. Končni rezultat tekme je bil 46:44. Zmago je cerkljanska ekipa...

več...
CŠOD 4. dan in boleče slovo

CŠOD 4. dan in boleče slovo

Zjutraj smo se zbudili v megleno jutro in hitro poprijeli za gospodinjska dela, pripravljali smo namreč kločeve nudlne. Kasneje smo spoznavali šport disk golf in se v tej disciplini tudi preizkusili. Po gurmanskem kosilu z našimi nudlni, smo se nekateri s kolesi...

več...
CŠOD 3. dan

CŠOD 3. dan

Kljub temu, da smo se zbudili v deževen dan, smo ga dobro izkoristili. V dopoldanskem času smo se naučili, kako se je potrebno pravilno odzvati v primeru naravnih katastrof in drugih nesreč. Spoznali smo temeljne postopke oživljanja in pridobljeno znanje praktično...

več...
(Skupno število obiskov 11.682, 2 obiskov danes)
Dostopnost