NAJNOVEJŠE OBJAVE

Kaj početi med počitnicami?

Kaj početi med počitnicami?

Da je lahko med poletnimi počitnicami tudi v šoli še kako zanimivo sporočajo učenci, ki so letos v mesecu juliju obiskovali počitniško varstvo. Na njihovih dogodivščinah jih je spremljala šolska kamera in pod mentorstvom Tineta Venka, je nastal simpatičen video...

več...
PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

Naš vrtec je v program: ZDRAVJE V VRTCU vključen že kar nekaj časa. V letošnjem šolskem letu je bila tema programa POČUTIM SE DOBRO. V ta projekt je bilo v našem vrtcu vključenih 6 skupin (Miške, Zajčki, Veveričke, Ježki, Pikapolonice in Metulji). Vzgojiteljice so za...

več...
Jubilejno leto in tematska izdaja Mlade rasti

Jubilejno leto in tematska izdaja Mlade rasti

V letošnjem letu obeležujemo 130-letnico rojstva in 50-letnico smrti pisatelja Franceta Bevka. Pisateljeva pisana dediščina nam je ostala kot pričanje časa, kraja in ljudi ter nas navdihuje z upanjem v srčnost človeka, lepoto narave in ljubezen do maternega jezika. V...

več...
Projekt NAOKOLI bo nadgradil šolski EKO park

Projekt NAOKOLI bo nadgradil šolski EKO park

V mesecu juniju je stekel triletni projekt NAOKOLI, ki je financiran s strani Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja: Evropa investira v podeželje v katerega so vključene občina Logatec, Idrija in Cerkno ter Zavod za turizem Idrija, ICRA d.o.o. Idrija,...

več...
Počitnikarji pripravili radijsko oddajo

Počitnikarji pripravili radijsko oddajo

Udeleženci letošnjega prvega dela počitniškega varstva na OŠ Cerkno, so skozi različne aktivnosti v mesecu juliju doživeli marsikaj poučnega in zanimivega. Kako pogumno in samozavestno se znajdejo tudi pred radijskimi mikrofoni, pa si lahko poslušate v objavljeni...

več...
NEKAJ FOTO UTRINKOV IZ POČITNIŠKEGA VARSTVA

NEKAJ FOTO UTRINKOV IZ POČITNIŠKEGA VARSTVA

Kako zanimive in poučne znajo biti poletne počitnice, smo vam v preteklih novicah že predstavili. Danes pa vam posredujemo nekaj simpatičnih trenutkov, ki jih je med različnimi aktivnostmi v svoj fotografski objektiv ujel naš počitniški učitelj Tine. Skupaj s...

več...
DRUGI TEDEN POČITNIŠKEGA VARSTVA NA OŠ CERKNO

DRUGI TEDEN POČITNIŠKEGA VARSTVA NA OŠ CERKNO

Na OŠ Cerkno nadaljujemo z izvajanjem tritedenskega počitniškega varstva za otroke od prvega do petega razreda. Za nami je tokrat športno obarvan teden, obogaten s spoznavanjem dveh pomembnih lokalnih društev. Teden smo pričeli v sproščenem duhu s priljubljeno igro na...

več...
(Skupno število obiskov 2.398, 1 obiskov danes)