NAJNOVEJŠE OBJAVE

PRVOŠOLCI PEKLI KRUH

PRVOŠOLCI PEKLI KRUH

Že tradicionalno vsak tretji petek v novembru poteka Tradicionalni slovenski zajtrk. Letošnji je bil v znamenju kruha, žit in izdelkov iz žita. Na ta dan smo imeli prvošolci naravoslovni dan. Spoznali smo pravljico Bogata in uboga sestra, ki govori o pomenu kruha za...

več...
KOSTANJEV PIKNIK

KOSTANJEV PIKNIK

Jesen s svojimi barvami že naznanja, da se počasi poslavlja, zato smo se v vrtcu odločili, da izkoristimo zadnje jesenske dni za skupno druženje na kostanjevem pikniku. Naš hišnik Janko je poskrbel, da je v sredo, 15. 11. 2023, že v zgodnjih dopoldanskih urah na...

več...
Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

Letos je potekalo že 25 tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Ozaveščanje mladostnikov o tej bolezni je zelo pomembno, saj ima sladkorno bolezen že 425 miljonov ljudi, od tega je več kot 1 milijon otrok in najstnikov z vrsto bolezni tip 1. Starostna doba za...

več...
Nekaj zanimivih zvočnih prispevkov

Nekaj zanimivih zvočnih prispevkov

​V preteklih dneh so učenci, ki obiskujejo izbirni predmet vzgoja za medije - radio pod mentorstvom učiteljice Mojce Mavri, pripravili nekaj zanimivih zvočnih prispevkov o različnih aktivnostih, v katere so bili vključeni naši učenci v mesecu oktobru. Sedmošolca...

več...
Z odlično igro do polnega izkupička zmag

Z odlično igro do polnega izkupička zmag

En petek, dve tekmi, dve telovadnici in dve zmagi. V petek 17. novembra 2023 smo najprej lahko v telovadnici OŠ Cerkno navijali za mlajše dečke, ki so se pomerili proti vrstnikom iz KK Hidria. Pravijo slab začetek, dober konec. In res je tako. Na začetku so bili naši...

več...
OKTOBER – MESEC POŽARNE VARNOSTI

OKTOBER – MESEC POŽARNE VARNOSTI

V petek, 10.11.2023 smo otroci iz skupin Čebelic, Medvedkov, Pikapolonic, Ježkov, Ribic, Metuljev in Mravljic obiskali prostore gasilskega doma v Cerknem. Vsako leto v oktobru – mesecu požarne varnosti, nam člani prostovoljnega gasilskega društva Cerkno pripravijo dan...

več...
KO BOM VELIK/A BOM GASILEC/KA

KO BOM VELIK/A BOM GASILEC/KA

Otroci iz skupine ČEBELICE, smo v oktobru mesecu požarne varnosti postali gasilci. Preko različnih dejavnosti smo spoznavali gasilce in vse kar je z njimi povezano. Seznanjali smo se z varnim vedenjem in se učili živeti in varno ravnati v različnih okoljih – doma, v...

več...
OGLED BALETNE PRAVLJICE OSTRŽEK

OGLED BALETNE PRAVLJICE OSTRŽEK

V ponedeljek, 02. 10. 2023, smo se otroci in vzgojiteljice iz skupin ribice, metulji in mravljice, odpravili v Sežano. V Kosovelovem domu smo si ogledali baletno pravljico Ostržek, v izvedbi DBLU Divača. Ob 7. 30, smo se zbrali na avtobusni postaji pri OŠ Cerkno, ter...

več...
(Skupno število obiskov 14.280, 2 obiskov danes)
Dostopnost